Справа в тому, що після матчу з "Говерлою" у Олександра було виявлено пошкодження м'яза передньої поверхні стегна нижче старого рубця. З неділі медичний штаб "біло-блакитних" намагався вирішити цю проблему, проте вже в Бельгії в день поєдинку стало ясно, що грати в повну силу голкіпер не зможе.
Тоді й було прийнято рішення не ризикувати здоров'ям Шовковського. Подальші перспективи його повернення в стрій стануть зрозумілі після поглибленого обстеження в Києві.