Стало відомо, чому СаШо не зіграв із "Генком"

Динамо Київ 29 Листопада, 11:39 2491
Стало відомо, чому СаШо не зіграв із Генком | 19-27
Врешті-решт, стала відома причина, по якій капітан "Динамо" Олександр Шовковський не взяв участь у вчорашній грі проти "Генка" і навіть не був внесений в заявку.

Справа в тому, що після матчу з "Говерлою" у Олександра було виявлено пошкодження м'яза передньої поверхні стегна нижче старого рубця. З неділі медичний штаб "біло-блакитних" намагався вирішити цю проблему, проте вже в Бельгії в день поєдинку стало ясно, що грати в повну силу голкіпер не зможе.

Тоді й було прийнято рішення не ризикувати здоров'ям Шовковського. Подальші перспективи його повернення в стрій стануть зрозумілі після поглибленого обстеження в Києві.