Тренер "Рапіда": на "Динамо" буде тиснути статус фаворита

Динамо Київ 29 Листопада, 12:34 699
Тренер Рапіда: на Динамо буде тиснути статус фаворита | 19-27
Віденський "Рапід" очікує справжній єврокубковий фінал в матчі останнього туру групового турніру Ліги Європи з київським "Динамо".
 
Про це заявив наставник австрійської команди Зоран Баришич після перемоги його команди над швейцарським "Туном" (2:1). Після цього успіху "біло-зелені" наблизилися до українців на відстань одного очка і в разі перемоги на НСК "Олімпійський" 12 грудня "Рапід" може вийти в наступний етап змагань.
 
- Нашою метою було грати вирішальний матч у Києві, і ми її досягли. Ми з нетерпінням очікуємо гри в київській "морозильній камері". Нам доведеться багато бігати, щоб не замерзнути. Безумовно, на київському "Динамо" буде надаватися серйозний тиск, а ми, в свою чергу, аутсайдери. Але ми не переживаємо з цього приводу, а просто постараємося показати свою гру. У будь-якому випадку ми хочемо перемогти, що дійсно буде нелегко зробити. Але головне, що у нас є така можливість, - наводить слова Баришича портал sportnet.at.
 
Нагадаємо, напередодні київське "Динамо" програло на виїзді бельгійському "Генку" з рахунком 3:1 і відклало вирішення завдання щодо виходу в 1/16 Ліги Європи до останнього ігрового дня.