- Старт матчу був дуже важким для нас, але ми зуміли вчасно переправити гру в потрібне русло і підкріпили свою перевагу забитими м'ячами. Після того, як ми зрівняли рахунок, хід поєдинку був під контролем.
Чесно кажучи, я не очікував, що з'явлюся на полі, але вважаю, що зіграв добре. Не хочу коментувати гру інших захисників, адже це мої партнери по команді, - заявив Сімайс в інтерв'ю бельгійським ЗМІ.