Зозуля + "Дніпро" = 4 роки

Динамо Київ 29 Листопада, 16:07 642
Зозуля + Дніпро = 4 роки | 19-27
І ніяких вам "Металістів"!

Офіційний сайт "Дніпра" повідомив, що Роман Зозуля залишається в клубі ще на чотири роки. Таким чином, переговори щодо нового контракту завершились успішно.

Термін дії нового контракту вихованця "Динамо" завершується 30 червня 2018 року.