Кардаш: «Треба провести детальний аналіз» (розбиратися)

Динамо Київ 29 Листопада, 17:55 985
Кардаш: «Треба провести детальний аналіз» (розбиратися) | 19-27
Колишній гравець «Динамо», як і всі інші, теж знає, що потрібно робити.

«Як мені бачиться, швидкий гол десь розслабив команду», - зазначає Василь Кардаш сайту Фаєри.ру.  «У Динамо спостерігався недостатній настрій, адже багато гравців виступали у збірних. Відчувається, що футболісти київського клубу просто недопрацювали цю гру».

«Якщо початок складається легко, забиваєш гол, деякі гравці раптом починають думати, що так невимушено пройде і весь поєдинок. Дійсно, до пенальті гралося дуже легко, але після першого забитого гола «Генк» забігав зовсім по-іншому. Як на мене, вийшовши на другий тайм з програшем у 2 м'ячі, гравці просто не показали агресію в атаці, тому абсолютно не відчувалося, що Динамо може відігратися».

«Що робити? Провести детальний аналіз поєдинку, адже ні тренер, ні футболісти, ні, тим більше, вболівальники не залишилися задоволені цим поєдинком. Потрібно зробити правильні висновки і зіграти ігри, що залишилися з Рапідом і Севастополем на високому рівні».