Орєхов: "Хачеріді? Арбітр погарячкував"

Динамо Київ 29 Листопада, 21:22 1185
Орєхов: Хачеріді? Арбітр погарячкував | 19-27
Екс-арбітр ФІФА коментує покарання гравця "Динамо" у матчі з "Генком".

"Пенальті? Порушення було - програвши позицію, Хачеріді небезпечно зіграв проти суперника", - зазначає Олег Орєхов для Спорт.ua. "Він не встиг до м'яча раніше нападника «Генка»".

"Можливо, і сталося непорозуміння між ним і воротарем, проте потрібно визнати, що в даній ситуації захисника киян просто обіграли. Водночас хочу зазначити, що пред'явивши Хачеріді жовту картку, арбітр, швидше за все, погарячкував - явної агресії з боку захисника киян в епізоді не було", - вважає Орєхов.