Франков: "Гра "Динамо" - це жах, летючий на крилах ночі"

Динамо Київ 29 Листопада, 22:04 1706
Франков: Гра Динамо - це жах, летючий на крилах ночі | 19-27
Головний редактор журналу "Футбол" шокований поразкою "Динамо" від "Генка".

"Це був сущий жах, що летить на крилах ночі", - пише Артем Франков на своїй конференції на сайті Мatchday. "Ні найменшого розуміння того, що відбувається, у ОВБ я не помітив, на жаль. Та й запізно розуміти ... Розумієте, найсумніше в тому, що "Динамо" вийде з групи і формального приводу для претензій просто не буде. Але все одно - як можна так грати ..."

"Олексій Андронов вважає, що "сплаву" не було. А я ось всерйоз починаю про це замислюватися - нехай немає змови, але підсвідомо щось таке відбувається ... Ну це ж казна-що! І це той випадок, коли я не можу вимовити нічого виразного".

"Найцікавіше, що ОВБ, схоже, дійсно вважає, що справи йдуть, команда розвивається. Що ж, у нас попереду "Севастополь" і "Рапід". Я навіть не знаю, чого очікувати від "Динамо". Воно вміє дивувати".

"Блохін йти не хоче, планує працювати. Все виглядає якось безпросвітно - непомітно, щоб Блохін чітко бачив напрямок розвитку команди. А найнеприємніше ... Ну що йому варто вибачитися за це неподобство?!" - обурюється Франков.