Півзахисник сімферопольської «Таврії» Максим Калініченко розповів про ситуацію в українському футболі з можливим створенням передумов для Об’єднаного чемпінату, а також припустив, чому Валерій Карпін вирішив обійтися без Андрія Диканя.
- Ваш товариш, ще по харківському інтернату, Андрій Дикань півроку без футболу.
- У «Спартаку» роблять ставку на Песьякова і Реброва. А Дикань така людина - не буде сваритися. Дуже добродушний і порядний. Йому дали зрозуміти: якщо хочеш - вільний, а хочеш - досиджувати. Нічого кримінального. Але, на мій погляд, Дикань сильніше і Песьякова, і Реброва при всій до них повазі. Не думаю, що справа в українському паспорті Андрія. У чомусь іншому, але не знаю в чому. З Андрієм говорили на цю тему побіжно. Взимку щось проясниться. І Дикань зовсім не старий - Черчесов до сорока грав.
- Дикань може повернутися в Україну?
- Мабуть, не той час, щоб туди повертатися. Чому команди знімаються, «топляться»? Залишається людям домислювати. Не просто так Газзаєв їздить туди-сюди з ідеєю об'єднаного чемпіонату. Можливо, ситуацію хочуть довести до абсурду: припустимо, пів складу учасників на Україну зніметься, після чого об'єднаний чемпіонат стане невідворотним. «Арсенал» майже загнувся, «Кривбас» вже загнувся, «Волинь» на ладан дихає, в «Карпатах» не дуже