«Динамо»: готовність Драговича та відновлення Даніло Сілви

Динамо Київ 21 Липня, 10:32 506
«Динамо»: готовність Драговича та відновлення Даніло Сілви | 19-27
Футболісти «Динамо» продовжують підготовку до стартового матчу Ліги Парі-Матч проти «Олександрії», який відбудеться 23 липня на головній спортивній арені країни НСК «Олімпійський».

Щодня підопічні Сергія Реброва проводять по одному тренуванню, а в середу таких було два, інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ. Ранкове заняття тривало трохи більше години і було розділене на дві умовні частини. У першій гравці виконували спеціальні вправи на силу і витривалість, кожну з яких завершували ударами по воротах. А потім, розділившись на групи по амплуа, відпрацьовували протистояння ліній захисту і атаки. На вечірньому тренуванні було більше футболу, в планах проведення двосторонньої гри.

Всього в тренуванні взяли участь 23 польових гравці і п'ять воротарів. Без будь-яких обмежень тренувався Александар Драгович, замінений в перерві поєдинку за Суперкубок України. Побоювання про травму не підтвердилися, і австрієць сповнений сил доводити своє місце у складі.

Матч з «Олександрією» стане останнім, який пропускає Андрій Ярмоленко, відбуваючи триматчеву дискваліфікацію. Андрій сповнений сил і бажання знову повернутися на поле, справно тренуючись, а в неділю зігравши контрольний матч у складі «Динамо» (U-21) проти своєї колишньої команди «Десна» з Чернігова.

Єдиний з динамівців, хто зараз відірваний від м'яча, проходячи реабілітацію після травми коліна, це Даніло Сілва. Досвідчений захисник не форсує курс відновлення, який повинен завершитися в середині серпня, щоб напевно допомогти команді в осінніх матчах.

У четвер і п'ятницю динамівці проведуть планові тренування в Конча-Заспі, а в суботу, 23 липня, відкриють новий сезон у Лізі Парі-Матч. Протистояння двох учасників єврокубків – Ліги чемпіонів і Ліги Європи – обіцяє бути найцікавішим в першому турі.

Фоторепортаж і відеозвіт про тренування дивіться за посиланням.