Голкіпер київського "Динамо" сьогодні мітингуватиме разом із мільйонами українців.
Буквально двадцять хвилин тому ветеран столичного клубу задекларував на персональній сторінці у Фейсбуці своє прагнення піти на мітинг у Парк Шевченка, звідки, як відомо, розпочнуться недільні багатотисячні акції протесту проти чинної влади.