Клаудіо Вівас: «Б′єльса – хороший тренер»

Динамо Київ 1 Грудня, 11:25 1342
Клаудіо Вівас: «Б′єльса – хороший тренер» | 19-27
Екс-асистент Марсело Б′єлси в «Атлетіко Більбао» в интерв′ю elcomercio.pe розповів про спільну роботу з одним із потенційних кандидатів на пост головного тренера київського «Динамо», який може очолити клуб у разі відставки Олега Блохіна.

Екс-асистент Марсело Б′єлси в «Атлетіко Більбао» в интерв′ю elcomercio.pe розповів про спільну роботу з одним із потенційних кандидатів на пост головного тренера київського «Динамо», який може очолити клуб у разі відставки Олега Блохіна.  

На твою думку, Б′єльса насправді хоче очолити збірну Перу? Чи це ілюзії агента, який хоче швидше укласти угоду?

- Для того щоб Марсело очолив Перу потрібно дати йому можливість вирішувати деякі питання. Не тільки пов'язані на пряму з футболом, але і з самою структурою.

У першу чергу потрібно було б звернути увагу на процес виховання молодих футболістів, можливо він додав би нові ідеї, нові методи, які підходять до його стилю роботи. З ним би змінилося все.

Чи захоче він приїхати, не дивлячись на все?

- Потрібно буде показати йому хорошу сторону перуанського футболу, ну і звичайно ж погану, і після цього нехай рішення буде за ним. Б′єльса – хороший тренер і взагалі дуже розумна людина. Туди де він приходить, завжди все змінюється в кращу сторону. Нехай тобі це скажуть Чилійці.

Якщо Б′єльса зважиться на пост головного тренера Перу і потребуватиме твоєї допомоги, ти б прийняв таку пропозицію?

- Завдяки йому я добився всього, що маю на сьогоднішній день. Якби він мене запросив, то не було б ніяких проблем. В "Кристалі" я закінчую свою роботу, і немає ні яких шансів на те, що б я там залишився. І на даний момент у мене немає ніяких пропозицій.