Курченко провів розмову з Маркевичем після нічиєї "Металіста" в Маріуполі

Футбол України 1 Грудня, 11:55 606
Курченко провів розмову з Маркевичем після нічиєї Металіста в Маріуполі | 19-27
Після нічийного результату зустрічі "Іллічівця" і "Металіста" у матчі 18-го туру прем'єр-ліги відбулася розмова присутнього на грі в Маріуполі президента харківського клубу Сергія Курченко з головним тренером Мироном Маркевичем, який не дозволив останньому взяти участь у регламентних післяматчевих заходах у флеш-зоні.

Після нічийного результату зустрічі "Іллічівця" і "Металіста" у матчі 18-го туру прем'єр-ліги відбулася розмова присутнього на грі в Маріуполі президента харківського клубу Сергія Курченко з головним тренером Мироном Маркевичем, який не дозволив останньому взяти участь у регламентних післяматчевих заходах у флеш-зоні.

До теперішнього моменту подробиці розмови і його підсумки невідомі.

Нагадаємо, харків'яни пропустили першими, однак зуміли уникнути поразки завдяки голу Марко Девіча на старті другого тайму.