Рамос: "Зоря була сильніша"

Футбол України 1 Грудня, 14:12 960
Рамос: Зоря була сильніша | 19-27
Тренер дніпрян прокоментував поразку своєї команди від "Зорі"

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос у ефірі каналу "Футбол 1" прокоментував поразку своєї команди від луганської "Зорі". Матч в Луганську завершився з рахунком 3:0 на користь господарів.

- Сьогодні був не наш день. Ми навіть пенальти не забили. Після того, як рахунок став 2:0, стало зрозуміло, що матч нами програно. "Зоря" у цьому матчі була просто сильніша, ніж ми. Сьогодні наші думки були виключно про гру із "Зорею", а вже з понеділка будемо думати про догравання матчу із "Металістом".