Йожеф Сабо: "Завжди говорив, що у Блохіна будуть проблеми з "Динамо"

Динамо Київ 1 Грудня, 18:05 852
Йожеф Сабо: Завжди говорив, що у Блохіна будуть проблеми з Динамо | 19-27
Йожеф Сабо прокоментував останні невдачі київського "Динамо".

Екс-наставник збірної України Йожеф Сабо в ефірі каналу "Футбол" прокоментував останні невдачі київського "Динамо".

- Я не сумніваюся в тому, що Блохін допрацює як мінімум до зимової паузи. Вихід у плей-оф Ліги Європи трохи згладить нинішні проблеми команди. Чесно зізнатися, про інший сценарій навіть не хочеться думати.

Повірте мені - працювати з такою кількістю іноземців дуже складно. Подивіться на Мігеля Велозу, гравця збірної Португалії. Але ж у відборі він просто нульовий - від нього ніякої допомоги партнерам. Це дуже погано.

Я ще раніше говорив, що у Блохіна будуть проблеми. Він запросив до клубу багатьох гравців з-за кордону, безсумнівно, виконавців високого рівня, але ж ніхто з них не хоче сидіти на лавці запасних.

Футболіст, який пропустив один матч, в наступному вже виходить на поле, граючи фактично в півноги. Це ж неприпустимо. З тим же Ленсом важко знайти спільну мову. А що говорити про бразильців - дуже складні люди. Я переконався в цьому на особистому досвіді.

Всі ми вважали після жеребкування групового турніру , що "Динамо" без проблем займе перше місце. Але зараз команда явно не та, не з тією грою, яку звикли бачити вболівальники. Звичайно, з "Рапідом" потрібно буде виходити з однією метою - перемогти. Австрійці вже не настільки сильні, щоб грати з ними внічию.