За словами газети "Известия", Андрій Дикань незадоволений втратою місця в основному складі "Спартака" і готовий змінити клуб. І ось, немовбито, він має на руках пропозицію від "Динамо".
То, що це як мінімум дивно (Шовковський, Коваль, Рибка, Рудько, Бущан) - то одне. Інше, це питання - а якщо переходити до клубу, в якому шанси на "основу" ще менші, аніж у "Спартаку"? Відповіді на це питання газета не дає.