Євген Геллер зізнався офіційному сайту "Зорі", що вважає "Дніпро" найсильнішою командою України разом із "Шахтарем". Бо "Динамо" та "Металіст" його в останніх іграх не вражають. Нагадаємо - "Зоря" перемогла спочатку "Динамо", а сьогодні - "Дніпро".
"Я хочу, щоб ми перемагали не лише грандів. Але мені було б дуже приємно, якщо б команда відібрала очки й у "Шахтаря", - мріє Геллер.