Президент "Зорі": "Динамо", "Дніпро" - а тепер "Шахтар"!

Динамо Київ 1 Грудня, 19:59 815
Президент Зорі: Динамо, Дніпро - а тепер Шахтар! | 19-27
Кажуть, апетит приходить під час їжі.

Євген Геллер зізнався офіційному сайту "Зорі", що вважає "Дніпро" найсильнішою командою України разом із "Шахтарем". Бо "Динамо" та "Металіст" його в останніх іграх не вражають. Нагадаємо - "Зоря" перемогла спочатку "Динамо", а сьогодні - "Дніпро". 

"Я хочу, щоб ми перемагали не лише грандів. Але мені було б дуже приємно, якщо б команда відібрала очки й у "Шахтаря", - мріє Геллер.