"Якщо пів команди випадає, про який результаті може йти мова?", - дивується Сергій Нагорняк. "Про який настрій гравців можна говорити? Хоча, починалося все досить добре".
"Взагалі, складається таке відчуття, що честь київського "Динамо" дорога тільки молодим українським гравцям".