Нагорняк: лише молоді за "Динамо" і б’ються

Динамо Київ 1 Грудня, 20:54 960
Нагорняк: лише молоді за Динамо і б’ються | 19-27
Експерт каналу "2+2" коментує поразку "Динамо" від "Генка".

"Якщо пів команди випадає, про який результаті може йти мова?", - дивується Сергій Нагорняк. "Про який настрій гравців можна говорити? Хоча, починалося все досить добре".

"Взагалі, складається таке відчуття, що честь київського "Динамо" дорога тільки молодим українським гравцям".