Леоненко: не треба Блохіну на конференції ходити

Динамо Київ 1 Грудня, 21:49 1446
Леоненко: не треба Блохіну на конференції ходити | 19-27
Експерт каналу "Футбол 1" прокоментував поразку "Динамо" від "Генка".

"Мені здається, Олегу Володимировичу не треба ходити на прес-конференції - не виходить у нього розмови з журналістами. Хлопці його злі? Я цього на полі не побачив", - каже Віктор Леоненко.

"Таке враження, що для футболістів "Динамо" було +40 в тіні. Вони просто стояли, і я не думаю, що це був літак. Хто скаже, що вони бігали? Питання до Блохіна. І тут не Сидорчук винен, бо я хоч і не захисник, але знаю - м’ячу не можна давати опускатися. Сидорчук взяв на себе провину, але хіба це його зона? Там повинен був бути Драгович!"