"Мені здається, Олегу Володимировичу не треба ходити на прес-конференції - не виходить у нього розмови з журналістами. Хлопці його злі? Я цього на полі не побачив", - каже Віктор Леоненко.
"Таке враження, що для футболістів "Динамо" було +40 в тіні. Вони просто стояли, і я не думаю, що це був літак. Хто скаже, що вони бігали? Питання до Блохіна. І тут не Сидорчук винен, бо я хоч і не захисник, але знаю - м’ячу не можна давати опускатися. Сидорчук взяв на себе провину, але хіба це його зона? Там повинен був бути Драгович!"