"Гравці не розуміють, що від них хоче тренер. Коли ми говоримо про Григорчука, то розуміємо, що він знайшов взаєморозуміння з гравцями. У випадку з Блохіним ми такого не бачимо", - говорить Андрій Несмачний в ефірі каналу "2+2".
"Те, як грає Велозу... вибачте, але це свідчить лише про одне - людина не має відповідальності за свою гру. А це означає, що йому байдуже, в якій команді і як він грає".
На фото: "Камон плей - шо не ясно?!"