Несмачний: "Гравці не розуміють, що від них хоче Блохін"

Динамо Київ 1 Грудня, 22:32 1402
Несмачний: Гравці не розуміють, що від них хоче Блохін | 19-27
Екс-захисник "Динамо" шокований грою свого колишнього клубу.

"Гравці не розуміють, що від них хоче тренер. Коли ми говоримо про Григорчука, то розуміємо, що він знайшов взаєморозуміння з гравцями. У випадку з Блохіним ми такого не бачимо", - говорить Андрій Несмачний в ефірі каналу "2+2".

"Те, як грає Велозу... вибачте, але це свідчить лише про одне - людина не має відповідальності за свою гру. А це означає, що йому байдуже, в якій команді і як він грає".

На фото: "Камон плей - шо не ясно?!"