«Повірте, Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати. Скоріше, ми намагаємось Вам допомогти. Це і є робота журналістів»
«А знімати Вас ніхто не хоче», - стверджує Ігор Циганик в ефірі каналу «2+2».
«Повірте, Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати. Скоріше, ми намагаємось Вам допомогти. Це і є робота журналістів»
«А знімати Вас ніхто не хоче», - стверджує Ігор Циганик в ефірі каналу «2+2».