Циганик: «Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати»

Динамо Київ 1 Грудня, 22:37 1261
Циганик: «Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати» | 19-27
Ведучий програми «ПРОфутбол» відповів тренеру «Динамо», який думав, що його всі бажали зняти з посади.

«Повірте, Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати. Скоріше, ми намагаємось Вам допомогти. Це і є робота журналістів»

«А знімати Вас ніхто не хоче», - стверджує Ігор Циганик в ефірі каналу «2+2».