Після поразки від «Генка» у Лізі Європи Ігор Суркіс відмовився від коментарів з приводу долі Олега Блохіна, пообіцявши зробити заяву взимку.
Водночас, на запитання, якої заяви від президента клубу варто чекати, джерело у таборі «динамівців» сказало: «Думаю, заяви про зміну тренера. Хто замість нього? Цю тему президент тримає при собі».
Перспективи «Динамо» у чемпіонаті не виглядають критичними. У разі перемоги над «Севастополем» команда за набраними очками підніметься з п'ятого місця на друге, інформує «Сегодня».
Проте джерело зазначає, що зробити це буде важко: «Враховуючи відповідь Блохіна на питання, чи не «плавлять» його гравці, у Севастополі буде складно розраховувати на перемогу».