Андронов: Блохін вважає себе святим

Динамо Київ 2 Грудня, 12:09 1588
Андронов: Блохін вважає себе святим | 19-27
Російський коментатор Олексій Андронов поділився думкою про ситуацію в київському "Динамо".

 

"Ви не порівнюйте звільнення Газзаєва з "Динамо" і ситуацію довкола Блохіна. Газзаєв був в чужій країні, Блохін - у своїй, де він майже святий (​​ну, як він вважає). Зрозуміло, різні сприйняття", - вважає Андронов.

Раніше Олег Володимирович пообіцяв застосувати санкції до журналістів, які будуть його критикувати.