Новоспечений виконуючий обов'язки головного тренера "Севастополя" Сергій Коновалов прокоментував своє призначення на цей пост, а також звільнення з клубу трьох футболістів - Маріуша Левандовського, Сергія Симоненка та Олександра Чижова.
"Кваліфікація у гравців, з якими розірвали контракти, висока, але в той же час з'являється шанс у тих, у кого не було місця в складі і, може, хтось закріпитись в основі. Давно знаю футболістів, але призначити мене "в.о." - це всього лише рішення на даному етапі", - сказав Коновалов в ефірі телеканалу "Футбол".