Як стверджує Footboom, сьогодні Дмитро вже забрав свої робочі документи із клубу і встиг попрощатись із вболівальниками.
«Дякую за все! Пацани, вам удачі, тримайтеся! І до зустрічі», - написав Козьбан у своїй сторінці в instagram.
Як стверджує Footboom, сьогодні Дмитро вже забрав свої робочі документи із клубу і встиг попрощатись із вболівальниками.
«Дякую за все! Пацани, вам удачі, тримайтеся! І до зустрічі», - написав Козьбан у своїй сторінці в instagram.