Леоненко: «Найбільше від «Арсеналу» постраждав «Металіст»

Футбол України 3 Грудня, 07:53 537
Леоненко: «Найбільше від «Арсеналу» постраждав «Металіст» | 19-27
Екс-гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував матч «Іллічівець» – «Металіст», в якому харків'яни знову втратили очки, зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Екс-гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував матч «Іллічівець» – «Металіст», в якому харків'яни знову втратили очки, зустріч завершилася з рахунком 1:1.

«Уявіть собі три тижні відпустки посеред сезону. Найбільше від «Арсеналу» постраждав «Металіст». Ну і всередині команди, напевно, є моменти... Не знаю, хоче Соса їхати в цей «Естудіантес» чи ні, але носився він по полю ви самі бачили як. Грали три людини - Соса, Гомес і Едмар. І Горяїнов ще», - сказав Леоненко в ефірі телеканалу «Футбол 1».