Капітан «Севастополя» Ігор Дуляй прокоментував результат матчу проти «Динамо» Київ (1:2).
- Дуже шкода, що не заробили хоча б одне очко. Але що робити, такий футбол. Йдемо далі. Найголовніше, що глядачі зі стадіону пішли задоволеними. Вони побачили наше бажання, побачили, що ми билися 90 хвилин. Це найголовніше для нас, - сказав Дуляй телеканалу «Футбол 1».