Володимир Безсонов: "Після відходу Лобановського в «Динамо» залишилася пустота"

Динамо Київ 3 Грудня, 09:54 1024
Володимир Безсонов: Після відходу Лобановського в «Динамо» залишилася пустота | 19-27
Колишній захисник київського "Динамо" і збірної СРСР Володимир Безсонов вважає, що після смерті Валерія Лобановського в столичному клубі утворилася криза.

Колишній захисник київського "Динамо" і збірної СРСР Володимир Безсонов вважає, що після смерті Валерія Лобановського в столичному клубі утворилася криза.

"Можу сказати тільки про "Динамо". Коли така людина, як Валерій Васильович, йде, після нього залишається пустота. І її потрібно заповнити.

Мені здається, в Києві цього поки нікому не вдалося. Відчуваю цю діру. Криза дійсно є. Але вона не вічна.

У футболі такого не буває. Ось Блохін щось намагається зробити - подивимося, що вийде. Після відходу Лобановського всі традиції забули. Але це я знову про "Динамо" говорю. А ось, наприклад, у збірній проглядається ще та гра. Фоменко, напевно, один з небагатьох послідовників Лобановського. Ну ще Павлов, можливо.

Я б дуже хотів бути Лобановським, якби не був Володимиром Безсоновим. У мене свій погляд на футбол. Правильний чи ні - це вже інше питання".