В рамках турніру з вуличного футболу adidas 2x2, який розпочався о 14:00 на НСК «Олімпійський» на площі перед Fun Shop Dynamo Kyiv, футболісти київського «Динамо» представили нову домашню форму сезону 2016/17.






В рамках турніру з вуличного футболу adidas 2x2, який розпочався о 14:00 на НСК «Олімпійський» на площі перед Fun Shop Dynamo Kyiv, футболісти київського «Динамо» представили нову домашню форму сезону 2016/17.






Фото: fcdynamo.kiev.ua