Симоненко: "Севастополь" не назвав причину мого звільнення

Футбол України 3 Грудня, 13:43 999
Симоненко: Севастополь не назвав причину мого звільнення | 19-27
Захисник "Севастополя" Сергій Симоненко розповів проте те, що клуб розірвав із ним співпрацю, але зобов’язався погасити заробітну заборгованість.

 

- Сергію, скажіть, будь ласка, яка причина того, що клуб припинив з вами співпрацю, які обставини цього рішення?

- Я підійшов до керівництва клубу, запитав, яка причина такого рішення, але мені причину не назвали…

- Тобто, отак просто взяли й розірвали з вами контракт?

- Ні, насправді в мене в контракті був пункт, за яким керівництво могло в односторонньому порядку припинити співпрацю після останньої гри цього року. Тобто, після 31 грудня, за контрактом я міг бути звільнений.

- Але юридично ви в команді до 31 грудня, так?

- Так, до кінця року я ще залишаюся формально гравцем "Севастополя".

- Ваш агент уже приступив до пошуку нового футбольного клубу, чи це вже буде робитися після Нового року?

- Думаю впродовж терміну відпустки агент активно працюватиме, щоби скористатися майже тримісячною паузою у чемпіонаті.

- Сергію, а як щодо інших двох гравців, із якими керівництво "Севастополя" також зупинило співпрацю, Левандовскі й Чижовим? Чи й у їхніх контрактах також було прописано право одностороннього розриву зобов’язань, а їм також нічого не пояснили?

- Не знаю. За хлопців говорити не можу. Кажу лише за себе.

- Скажіть, чи перед своїм звільненням із посади тренера клубу Геннадій Орбу мав розмову з командою? Що він говорив?

- Знаю, що з командою він попрощався. Просто я вже не встиг із ним зустрітися й поговорити. Вийшло так: щойно ми поїхали з бази - він приїхав.

- Як гадаєте, відставка Геннадія Григоровича - це наслідок розгромної поразки від "Шахтаря" чи причина тут скоріше пов’язана із затримками зарплатні й іншими нефутбольними питаннями?

- Та ні, поразка від "Шахтаря"… Так після "Шахтаря" можна кожного тренера виганяти. "Гірники" грають і перемагають і в Лізі чемпіонів. Команди європейського рівня обігрують - 4:0… Я не знаю. Я тільки інтерв’ю керівництва читав про нестачу "жорсткої руки"…

- Маєте на увазі те інтерв’ю, в якому йшлося, мовляв, Геннадій Орбу "не зумів утримати гравців, щоби психологічний клімат у колективі був на високому рівні". Усередині команди був справді поганий мікроклімат?

- Та ні. Атмосфера в команді була нормальною. Справа в тому, що гравці хвилюються, коли довгий час не отримують заробітну платню. Це природно. А настрій у команди був нормальний, бойовий.

- А особисто перед вами, після того як припинили співпрацю, заборгованість із зарплатні погасили?

- Так, ми домовилися про це. Написали гарантійний лист, що до 15 січня всі борги будуть погашені. Підписали папери, потисли руки й розійшлися.