Мілевський: Ну що, критики? Попрошу помовчати і вболівати за "Динамо"

Динамо Київ 3 Грудня, 14:40 4289
Мілевський: Ну що, критики? Попрошу помовчати і вболівати за Динамо | 19-27
Колишній нападник київського "Динамо" Артем Мілевський в одній із соціальних мереж прокоментував перемогу "біло-синіх" у поєдинку проти "Севастополя".

 

"Ну що, критики?! Попрошу помовчати всіх і вболівати за київський клуб. Все стає на свої місця. Дуже радий, що "Динамо" знову один з лідерів!", - написав Артем Мілевський.