"Динамо" зіграє з найбільш харизматичним клубом

Динамо Київ 3 Грудня, 16:39 942
Динамо зіграє з найбільш харизматичним клубом | 19-27
Так називає «Рапід» його колишній гравець, а нині президент Чорногорської федерації Деян Савічевич.

«Рапід», без сумнівів найбільш харизматичний клуб у Австрії», - зазначає функціонер офіційному сайту клубу. «Жоден інший клуб не може з ним у цьому конкурувати, а таку вболівальницьку підтримку мають лише лічені клуби в Європі!».

«Особисто я провів кілька відмінних років у «Рапіді». У мене до цих пір там залишилися друзі, з якими я знаходжуся в регулярному контакті. Я знаю, про те, що нинішній президент клубу Крамер поставив амбітне завдання повернути «Рапід» до числа 50-и кращих клубів Європи і вважаю, що це завдання цілком досяжне».