"Може бути, я скажу жорстко, але мені все-таки представляється, що при київському "Динамо" тренерський штаб лише присутній", - повідомляє Сергій Морозов в ефірі каналу "Футбол 1". "А грають футболісти за рахунок своєї індивідуальної майстерності".
"Двома руками підтримую слова президента клубу Ігоря Суркіса, який сказав, що свою справу зробив: скільки гравців класного рівня просили, стільки й придбав, тепер справа за тренерським штабом!".