Тренер "Чорноморця" Роман Григорчук повідомив в ефірі каналу "Футбол", що засмучуватись поразкою від "Шахтаря" зовсім не варто. "У 18-и матчах ми набрали стільки очок, що знаходимося поруч із грандами. Пристойне місце, позитивні емоції".
"Канікули? У мене аж мурашки по шкірі від ваших слів. Але ми розуміємо, що в Голландії зможемо створити диво".