Президент "Севастополя": віддалися із "Динамо" повністю

Динамо Київ 3 Грудня, 21:41 870
Президент Севастополя: віддалися із Динамо повністю | 19-27
Олександр Красильников не засмучений поразкою від "Динамо".

"Я щойно згадав ті роки, коли у нас була команда в першій - другій Лізі", - говорить президент "Севастополя" в ефірі каналу "Футбол 1". "Коли навіть після поразки іноді виходиш з високо піднятою головою".

"Вважаю, що наша команда віддалася на полі повністю. Показала хороший, змістовний футбол. Якби таких ігор було б більше, то результат був би кращий. Я зайшов і подякував команді за гарну гру".

Читайте також: Блохін: «Коли ми з Красильниковим в Форосі були, ми трошки… ну… мені сподобалося».