«Австрійський захисник Александар Драговіч підписав п'ятирічний контракт з київським «Динамо».
У клуб «Базель-1893» він перейшов в кінці січня 2011 року з ФК «Аустрія» (Відень) підписавши контракт на чотири з половиною роки. Вже тоді Драговіч вважався дуже талановитим футболістом. Був залучений до матчів збірної Австрії і мав досвід виступів на клубному рівні в Лізі Європи.
Центральний захисник із сербськими корінням провів за «Базель-1893» у різних турнірах 112 матчів, забивши чотири голи, вигравши при цьому з клубом три титули чемпіона Швейцарії і один раз Кубок Швейцарії.
Тепер Драговіч перейшов до ФК «Динамо» (Київ), найтитулованішого клубу України, і найближчим часом приступить до тренувань в його складі.
«Базель-1893» дякує Александару Драговічу за його відмінну гру в складі команди і бажає йому в Україні всіх благ і успіху!».