«Базель-1893» побажав Драговічу всіх благ і успіху в Україні

Динамо Київ 28 Липня, 08:35 805
«Базель-1893» побажав Драговічу всіх благ і успіху в Україні | 19-27
Швейцарський клуб «Базель-1893» розмістив на своєму офіційному сайті прощальне повідомлення і подяку Александару Драговічу, такого змісту:

«Австрійський захисник Александар Драговіч підписав п'ятирічний контракт з київським «Динамо». 


У клуб «Базель-1893» він перейшов в кінці січня 2011 року з ФК «Аустрія» (Відень) підписавши контракт на чотири з половиною роки. Вже тоді Драговіч вважався дуже талановитим футболістом. Був залучений до матчів збірної Австрії і мав досвід виступів на клубному рівні в Лізі Європи.


Центральний захисник із сербськими корінням провів за «Базель-1893» у різних турнірах 112 матчів, забивши чотири голи, вигравши при цьому з клубом три титули чемпіона Швейцарії і один раз Кубок Швейцарії.


Тепер Драговіч перейшов до ФК «Динамо» (Київ), найтитулованішого клубу України, і найближчим часом приступить до тренувань в його складі.

«Базель-1893» дякує Александару Драговічу за його відмінну гру в складі команди і бажає йому в Україні всіх благ і успіху!».