Роман Григорчук: «Суддівство не сподобалося»

Футбол України 4 Грудня, 06:23 716
Роман Григорчук: «Суддівство не сподобалося» | 19-27
Після матчу з донецьким Шахтарем» наставник одеського «Чорноморця» Роман Григорчук запевнив, що команда отримала урок від поразки.

- Спасибі за гру, сьогодні хлопці діяли краще, ніж з «Динамо» (Загреб). А ви згодні зі стадіоном?

- По суддівству? Можу тільки від себе помітити, що воно мені просто не сподобалося.

- Два рази - збіг, три - закономірність. Чи не здається показовим, що три гри поспіль ми пропускаємо на 40-их хвилинах від «Шахтаря»?

- Закономірності я не бачу, так в житті буває, що збіг може бути і 2, і 3 рази. Сьогодні теж це обговорили з хлопцями, тому що ми пам'ятаємо, коли пропускали ті голи. Знову ж, назвати це закономірністю і наступного разу стати стіною на 45 -й хвилині... Ми не станемо так робити, все одно будемо грати правильно. Просто повчальний момент: Бергер - хороша для нас постать, але в сьогоднішньому поєдинку перед ним були позначені чотири конкретних варіанти початку атаки. Він вибрав п'ятий з цих чотирьох. Обрізка, подача кутового - і гол. Урок ? Урок.