Головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич поділився очікуваннями перед дограванням матчу з «Дніпром».
- Звичайно, потрібно настирного зіграти в атаці і постаратися не пропустити в контратаці. У «Дніпра» є кому бігти, так що це, напевно, основне.
Ми зараз, скажімо так, не в кращій формі вже не першу гру. Але я все-таки сподіваюся, що футболісти відчують відповідальність і принаймні проведуть гру на хорошому рівні, - сказав Маркевич каналу «Футбол 1».
Нагадаємо, сьогодні команди проведуть другий тайм. Матч розпочнеться о 20:00. Транслятор: 2+2.