Девіч: "Для мене це не тайм, а окремий матч з «Дніпром»"

Футбол України 4 Грудня, 09:32 617
Девіч: Для мене це не тайм, а окремий матч з «Дніпром» | 19-27
Форвард «Металіста» Марко Девіч дав коментар журналістам з приводу майбутнього догравання другого тайму матчу прем'єр-ліги з «Дніпром».

Форвард «Металіста» Марко Девіч дав коментар журналістам з приводу майбутнього догравання другого тайму матчу прем'єр-ліги з «Дніпром».

 «Для мене це не тайм, а окремий матч. Треба постаратися взяти в ньому очки. Відігратися, я вважаю, цілком реально. Чому б і ні?» - Сказав футболіст в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Нагадаємо, команди вийдуть на поле «Дніпро-Арени» за рахунку 2:1 на користь господарів.