Форвард «Металіста» Марко Девіч дав коментар журналістам з приводу майбутнього догравання другого тайму матчу прем'єр-ліги з «Дніпром».
«Для мене це не тайм, а окремий матч. Треба постаратися взяти в ньому очки. Відігратися, я вважаю, цілком реально. Чому б і ні?» - Сказав футболіст в ефірі телеканалу «Футбол 1».
Нагадаємо, команди вийдуть на поле «Дніпро-Арени» за рахунку 2:1 на користь господарів.