"Досить цікавий поєдинок видали "Динамо" з "Севастополем", і навряд чи у наставників обох команд є претензії в плані самовіддачі. Тим не менше, гра як і раніше залишає бажати кращого - проблеми є, і про це знають як президент клубу, так і його тренерський штаб. Якщо в чемпіонаті з таким футболом ще можна на щось розраховувати, то на міжнародній арені цього явно не достатньо. Хоча, в принципі, на даному етапі ніхто і не вимагав від динамівців фантастичної гри - підопічним Олега Блохіна потрібно було добитися результату, і вони це зробили", - сказав Буряк.
Буряк: "Гра «Динамо» як і раніше залишає бажати кращого"
Колишній головний тренер київського "Динамо" і збірної України Леонід Буряк вважає, що в матчі з "Севастополем" "біло-блакитні" домоглися головного - результату.