Так за наявною інформацією ці об'єднання готові надавати автобуси для організованих поїздок до столиці України всіх охочих громадян. Також ФК "Карпати" запрошує приєднатися до зелено-білої автоколони, що попрямує до столиці на власних автомобілях.
Додамо, що виїзд автобусів зі Львова заплановано у середу, 4-го грудня, о 22:00 з площі Петрушевича, а про деталі поїздки можна дізнатися у координатора та працівника ФК "Карпати" Малькута Богдана – (067) 310-43-71.