Президент Федерації футболу України Андрій Павелко повідомив про те, що в країні створено Інститут футболу.
«Крім
відсутності футбольних полів, ще однією гострою проблемою вітчизняного
футболу є дефіцит тренерських кадрів. Особливо для дитячо-юнацького та
масового футболу. На сьогоднішній день в Україні всього 2 тисячі
тренерів з відповідними ліцензіями «С» УЄФА, і ще необхідно як мінімум
стільки ж.
Гарною підмогою у вихованні нових кадрів має стати заснування Інституту
футболу в тісній співпраці з нашим Університетом фізкультури (НУФВСУ), з
ректором якого Євгенієм Імасом провів напередодні плідну зустріч. У цьому
унікальному закладі також готуватимуться кадри для комплексно-наукової
групи збірних команд, науково-методичного
і медико-біологічного забезпечення, а також для реалізації проекту
шкільного футболу», - написав на своїй сторінці у Facebook Павелко.

