"Російська зима - це жахливо. Вона мені не подобається. Але я до неї вже звик", - сказав нігерієць.
Нагадаємо, Муса перебрався до "армійців" з голландського "Венло" взимку 2012 року.
"Російська зима - це жахливо. Вона мені не подобається. Але я до неї вже звик", - сказав нігерієць.
Нагадаємо, Муса перебрався до "армійців" з голландського "Венло" взимку 2012 року.