Гравці «Дніпра» і «Металіста» не вітатимуться перед матчем

Футбол України 4 Грудня, 16:53 747
Гравці «Дніпра» і «Металіста» не вітатимуться перед матчем | 19-27
Делегат ФФУ Олексій Челишев повідомив, що оскільки команди відіграють тільки другий тайм зустрічі, то розпочнуть вони його без церемоній рукостискання і вибору половини поля.

Ці процедури проводилися перед початком першого тайму, і тепер, відповідно, дніпряни займуть праву половину поля, а харків'яни – ліву. Колишніми залишаться і кольорт форми команд. Також учора спеціальна комісія проводила випробування системи енергозабезпечення «Дніпро-Арени», яке пройшло успішно.