Бакалов: 16 команд в УПЛ? Даєш 18!

Динамо Київ 4 Грудня, 17:30 959
Бакалов: 16 команд в УПЛ? Даєш 18! | 19-27
Екс-тренер київського "Арсеналу" вважає, що 16 команд у вищому дивізіоні для України замало.

Екс-тренер київсього "Арсеналу" вважає, що 16 команд у вищому дивізіоні для України замало.

"Прем’єр-лігу треба не скорочувати, а розширити до 18 команд". Юрій Бакалов при цьому просто пропонує ретельніше атестувати клуби, щоб уникнути других "Арсеналу" та "Кривбасу", повідомляє сайт 7days-ua. Також необхідно вгамувати фінансові апетити клубів і зробити так, щоб футболіст заробляв гроші, а не отримував їх просто так.

Як приклад, тренер наводить систему НХЛ чи НБА. Футболіст повинен отримувати певну ставку, а всілякі надбавки і преміальні – заробляти на полі.