"Ми боролися за перемогу. Якщо говорити про 90-хвилин в цілому, то «Дніпро» заслуговував перемогу", - цитує Хуанде Рамоса Footboom.
"Ще раз підтвердилося, що не все чесно у цьому турнірі. Сталося те, про що мені говорили. Все вилилося внічию. Мене так і попереджали. Проблема в тому, що ми хотіли грати, продовжувати, але арбітр перешкоджав".