"Нахабний гравець, іншими словами не можна назвати», - обурюється Руслан Ротань в ефірі каналу «2+2». «Якби з нашого боку таке було, видалили б одразу! Соузу попросив відійти, він мене штовхнув руками в обличчя. Гаразд, до мене немає поваги, але до тренера ... Знову таке суддівство. Немає нічого святого. В цій грі їм було дозволено все, а ми повинні були літати над ними як метелики».
«Сенсу немає говорити, потрібно прийняти результат таким, яким він є. Хотілося піти на зимову перерву на позитиві, але таке буває. Треба тримати удар - неприємно, але не здаємося».