«Я противник!», - цитує Мирона Маркевича офіційний сайт «Дніпра». «У Росії на центральні матчі ходить 7 тисяч. Ви ж бачите чемпіонат Росії. Полів немає: або штучні, або вбиті».
«Потрібно дуже добре думати. Ми тоді взагалі поховаємо футбол в Україні. Там будуть грати не більше 4-5 команд. А решта що робитимуть? Ні-ні, я категорично проти!»