Голкіпер "Дніпра" та вихованець "Динамо" коментує нічию з "Металістом".
"Це були не дві різні гри, а два різних тайми", - зазначає Денис Бойко офіційному сайту "Дніпра". "Ми ж по одному очку заробили, а не так, що ми тоді три і "Металіст" сьогодні - три".
Хуанде Рамосу напередодні гри казали, що рахунок буде 2:2. "Та я не спостерігаю за суддівством", - каже Бойко. "Хай там у своїх кабінетах розбираються, а моя справа - у футбол грати".