Бойко: "Моя справа - грати"

Динамо Київ 4 Грудня, 21:45 729
Бойко: Моя справа - грати | 19-27
Голкіпер "Дніпра" та вихованець "Динамо" коментує нічию з "Металістом".

Голкіпер "Дніпра" та вихованець "Динамо" коментує нічию з "Металістом".

"Це були не дві різні гри, а два різних тайми", - зазначає Денис Бойко офіційному сайту "Дніпра". "Ми ж по одному очку заробили, а не так, що ми тоді три і "Металіст" сьогодні - три".

Хуанде Рамосу напередодні гри казали, що рахунок буде 2:2. "Та я не спостерігаю за суддівством", - каже Бойко. "Хай там у своїх кабінетах розбираються, а моя справа - у футбол грати".