Менеджер «Бешикташа»: «Думаю, в січні обов`язково відбудеться передача трансферних прав на Кавлака»

Динамо Київ 5 Грудня, 10:28 1145
Менеджер «Бешикташа»: «Думаю, в січні обов`язково відбудеться передача трансферних прав на Кавлака» | 19-27
Київське «Динамо» серйозно зацікавлено в трансфері австрійського півзахисника «Бешикташа» Фелі Кавлака.

Київське «Динамо» серйозно зацікавлено в трансфері австрійського півзахисника «Бешикташа» Фелі Кавлака.

Про це в інтерв'ю турецьким ЗМІ заявив менеджер «чорних орлів» Ердал Торуногулларі.

- Кияни вже підтвердили свої серйозні наміри, але офіційних переговорів ще не було. Думаю, що в січні обов'язково відбудеться передача трансферних прав. Сподіваюся, їхня делегація найближчим часом відвідає Стамбул. Огузхан? Ні, він хоче продовжити контракт з нашим клубом, - заявив Торуногулларі.