Колишній спортивний директор Рубіна: "Єрьоменка не відпускали ні за які гроші"

Динамо Київ 5 Грудня, 12:09 1349
Колишній спортивний директор Рубіна: Єрьоменка не відпускали ні за які гроші | 19-27
У серпні 2011 року в "Рубін" з київського "Динамо" перейшов півзахисник Роман Єрьоменко. За словами колишнього спортивного директора "Рубіна" Мухамадієва, переговори з українським клубом йшли вкрай непросто.
 
"Спочатку його не відпускали ні за які гроші. Це було десь за рік до того, коли нам все-таки вдалося його придбати (Єрьоменко уклав угоду з "Рубіном" у серпні 2011 року). Але ми не зупинилися. Курбан Бердиєв дуже хотів бачити Романа в команді. З другої спроби нам вдалося його роздобути. Але "Динамо" пред'явило жорсткі умови. Зазвичай клуби розплачуються один з одним частинами. А "Динамо" зажадало, щоб ми повністю оплатили трансфер Єрьоменка за два дні", -повідав співрозмовник агентства.
 
"Єрьоменко - відмінний футболіст. Та й людина він хороша. Спокійний і порядний хлопець", - зазначив Мухамадієв.
 
Роман Єрьоменко. Відео найкращих моментів у футболці київського "Динамо". (натисніть на повний екран)